 |
Online |
Имаме 61 гости и 0 регистрирани потребителя онлайн.
Ти си анонимен посетител. Можеш да се регистрираш безплатно щракайки тук
|
|
|
|
Това е категория: GSMСледващото ще се публикува в Новини след тази Категория.
GSM: Samsung пуска телефон часовник в продажба от този месец

S9110 е името на първия телефон, оформен като часовник на Samsung, който от този месец ще се продава във Франция на цена от 450 евро. Според компанията с дебелина 11,98 мм, това е най-тънкият телефон часовник в света, като в характеристиките му влизат 1,76" сензорен дисплей с резолюция 176 x 220 пиксела (262К цвята), 40МВ вградена памет, батерия с капацитет 630mAh и тегло от 91 грама. Добавени са още и Bluetooth 2.1, възможност за синхронизиране на електронната поща с Outlook, MP3 плеър, високоговорител и функция за разпознаване на глас.
Публикувано 25 Юли, 2009 - 16:35

|
GSM: ПРОВЕРКА НА СМЕТКА ПРЕЗ ИНТЕРНЕТ ЗА КОРПОРАТИВНИТЕ КЛИЕНТИ НА GLOBUL

Корпоративните клиенти на GLOBUL вече могат да проверяват текущата сметка и потреблението на пакетите включени минути на фирмените си телефони чрез интернет портала MyGLOBUL.
Чрез новата услуга клиентите на оператора разполагат с актуална информация за своето потребление на мобилни услуги в реално време и могат лесно да управляват и оптимизират своите разходи за комуникация.
|
GSM: До 1500 безплатни минути с M-Tel COMFORT

М-Тел ще предложи на своите клиенти специална лятна промоция на тарифните планове M-Tel COMFORT. Тя ще включва до 1500 безплатни минути за дълги летни разговори, както и много безплатни SMS-и и MMS-и за морски пожелания и снимки.
Атрактивната възможност за абонамент към предпочетения „комфортен” план, включващ много бонус изненади, ще бъде валидна до края на месец август.
|
GSM: Големи загуби за Sony Ericsson

Загуби в размер на 283 милиона евро претърпя Sony Ericsson през второто тримесечие на годината, съобщи Ройтерс. Почти всички показатели на компанията имат отрицателна динамика.
Така например, в графата “чиста печалба” мобилният производител отчита загуба в размер на 213 милиона евро. За сравнение, през същия период на миналата година компанията беше на плюс 6 милиона евро.
Продажбите на мобилни телефони са паднали до 13,8 милиона броя за тримесечието – от 24,4 милиона една година по-рано, което е 43% спад.
|
GSM: Снимки на новия Black Label телефон на LG

Първо LG обяви, че през август ще представи следващия представител на серията Black Label, след това в Мрежата изтече промоционален видеоклип на телефона, а сега дойде ред да се появят и първите му реални снимки. Те са от германски форум, в който се потвърждава, че името на телефона е BL40, има 21:9 дисплей с резолюция 800 x 345 пиксела и работи с интерфейса S-Class. Добавени са и 5МР камера с оптика Schneider Kreuznach, Wi-Fi, FM трансмитер и 335MB вградена памет, което предполага и наличието на microSD слот. На една от снимките се вижда и телефон с по-малък дисплей, но със същия дизайн, което подсказва, че компанията готви цяла серия, брандирана като Black Label.
|
GSM: Изгодни пакети за бизнеса предложи vivatel

Пет нови абонаментни плана Ultima пуска от днес операторът vivatel.
Предложенията са насочени към корпоративни потребители, които ще получат по 900 включени минути за разговори към всички мрежи - тази на vivatel, фиксирани и мобилни мрежи в България и международни дестинации в САЩ и Европа.
Тарифните планове отговарят на потреблението на всякакви бизнес сегменти - от най-малките фирми до компании с голямо потребление на телекомуникационни услуги.
|
GSM: Официална премиера на Nokia 3720 classic

Новият удароустойчив телефон на Nokia - 3720 classic, компанията го нарича най-здравия си модел досега. Устройството е сертифицирано по стандарта IP-54, което значи, че е устойчиво на вода, прах и удари. То ще се продава още през това лято на цена от 125 евро преди облагане с данъци.
Предлаган в два цвята, моделът има заден капак, закрепен със специална ключалка, както и 2.2" QVGA дисплей, изобразяващ до 16М цвята, трибандови GSM възможности, стерео FM радио с RDS, 2МР камера с LED светкавица, която може да се ползва и като фенерче, 20МВ вградена памет, microSD слот (1GB карта в комплекта), Bluetooth 2.1 с A2DP и плеър за аудио- и видеофайлове. Размерите на Nokia 3720 classic са 115 x 47 x 15,3 мм при тегло 94 грама, а батерията с капацитет 1050 mAh може да осигури до 7 часа време за разговори или до 450 часа работа в режим на изчакване.
Публикувано 12 Юли, 2009 - 21:59

|
GSM: LG Rhythm – музикален телефон с уникален дизайн

LG Rhythm е атрактивен двубандов слайдер (CDMA2000 1X 1900/800) с механичен диск за скрол и иновационен централен сензорен екран за лесна навигация. Най-забележителната му характеристика е музикалният плейър, проектиран от известния дизайнер на аудио устройства Марк Ливинсън. Rhythm е с размери 4.06 х 1.93 х 0.64 инча, с бляскава предна повърхност, сребърна рамка и малко по-грапав заден панел.
|
|